Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Gravēšana ar smilšu strūklu ir sarežģīts roku darbs, kura rezultātā tiek panāktas izmaiņas materiāla reljefā un izskatā.

Kā tas notiek? 
Pārsvarā smilšu strūklas gravēšanas tehnoloģiju izmanto gadījumos, kad vai nu ar mehānisko un lāzergravēšanu nav iespējams iegūt vēlamo rezultātu, vai nu gravējamā virsma ir sarežģīta, vai arī nepieciešams iegūt izteiktu dziļu gravējumu tādos cietos materiālos kā stikls, keramika, koks un metāls. 
Atšķirībā no vairuma mehānisko un lāzergravējamo iekārtu, kas ir tieši saistītas ar datoru, smilšu strūklas gadījumā gravējuma veidošana ir roku darbs. Pirms procesa uzsākšanas notiek rūpīga priekšmeta apstrāde – vietās, kur paredzēts gravējums, priekšmets paliek atsegts, pārējais viss tiek rūpīgi noklāts ar materiālu, kam smilšu strūkla nevar izlauzties cauri. Jebkura neliela vai nejauši atstāta šķirbiņa pēc gravēšanas būs redzama, jo spiediens, ar kādu gravējums tiek veikts, ir ļoti spēcīgs. 
Lai iekārta atpazītu uzdevumu, dizainu nepieciešams izstrādāt vektoros (Corel Draw, AI Eps, PDF u.c.).

Kam to izmanto? 
Tehnoloģijas pamatā ir sarežģīts roku darbs, tādēļ tā piemērota nelielu tirāžu un unikālu priekšmetu gravēšanai. Atšķirībā no vairuma mehānisko un lāzergravēšanas iekārtu, kuras ļoti labi tiek galā ar plakanām, nedaudz ieliektām un koniskām virsmām, slimšu strūklai ierobežojumu nav - šajā tehnoloģijā gravējumu iespējams veikt „krustu – šķērsu” - gan apkārt priekšmetam, gan pa perimetru, gan dažādās sarežģītās ģeometriskās formās utt., turklāt ne tikai gludos, bet arī sarežģītas virsmas gadījumos.

Kādi ir nosacījumi? 
Maksimālais gravējamā priekšmeta izmērs ir 500x400x200mm.

Kāds ir rezultāts? 
Smilšu strūklas gravējums ir izteikti dziļš, turklāt, ja ir vēlme, matētu var iegūt visa priekšmeta virsmu.

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3 - 5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāka darba gadījumos var būt ilgāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas- ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām!

Ar smilšu strūklas gravējumiem Jūs variet iepazīties, apskatot gravēšanas sadaļas. 

 

GEKA
+37167454505