Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Sietspiede ir apdrukas tehnoloģija dažādu materiālu apdrukai. 

Kā tas notiek? 
Kā drukas forma tiek izmantots koka vai metāla rāmis (trafarets), kurā tiek nostiprināts poliestera vai zīda audums ar smalku (20-200 diegi uz 1 cm) sieta struktūru. Trafaretu izgatavo ar rokām vai fotoķīmiski, t.i. izgatavo filmas. Sietspiedes krāsu pakāpeniski klāj sieta augšējā malā, tad to un ar gumijas lāpstiņu virza uz sieta otru malu un spiež cauri sietam tieši uz materiāla. Krāsa izkļūst cauri sietam tikai tajā vietā, kur nav trafareta, tādā veidā veidojot zīmējumu. Sietspiedē apdrukājamā materiāla virsma tiek pārklāta ar biezu krāsas slāni. Krāsas tiek drukātas secīgi viena pēc otras un katra iepriekšējā pirms nākošās drukāšanas tiek nožāvēta.

Kam to izmanto? 
Sietpsiedes tehnikā parasti tiek drukātas vizītkartes, veidlapas, kartītes, mapes, aploksnes, uzlīmes, etiķetes, magnēti, atstarotāji, tirdzniecības un reklāmas materiāli, plakāti u.c. Sietspiede tiek plaši pielietota arī tekstila apdrukai. Atšķirībā no dažādām modernajām attēlu pārneses sistēmām, pielietojot tiešo sietstpiedes druku uz auduma, attēls ir daudzkārt noturīgāks. 
Pielietojot speciālu iekārtu, sietspiedes tehnikā iespējams apdrukāt arī cilindriskus priekšmetus, tādus kā krūzes, glāzes, kosmētikas flakonus u.c. 
Sietpsiede piemērota nelielu un vidēji lielu tirāžu drukai. Tas neattiecas uz tekstila izstrādājumu apdruku- tai sietspiede ir vispiemērotākā tehnoloģija. Ļoti lielu tirāžu drukai lieto daļēji vai pilnīgi automātiskās sietspiedes iekārtas. 
Lai iegūtu iespēju apdrukāt apģērbus, kuriem nevar pielietot tiešo druku, izmanto sietspiedē drukātus termopārneses attēlus. Attēls tiek drukāts uz speciāla papīra vai plastikāta un, lai tas labāk sasaistītos ar audumu, papildus krāsām uzklāj līmes slāni. Uz auduma attēlu uzpresē ar termopresi.

Kādi ir nosacījumi? 
Sietspiedē var apdrukāt papīru, kartonu, stiklu, plastikātu, koku, metālu, tekstilu – praktiski visus materiālus ar plakanu virsmu, izņemot polietilēnu. 
Pašlaik, vadoties no pasūtījumiem, esam atteikušies no lieliem apdrukas laukumiem un piedāvājam 450x350mm laukumu. Ja nepieciešams, varam pielāgot savas iekārtas arī lielāku formātu apdrukai
Jūsu rīcībā ir:
1) divas manuālas drukas iekārtas, kuru maksimālais apdrukas laukums ir 350x450mm, iespēja apdrukāt līdz 500 vienību stundā;
2) sietspiedes pusautomāts taisām virsmām, kuru maksimālais apdrukas laukums ir 430x250mm un spēj apdrukāt līdz 800 apdrukas vienību stundā;
3) rotācijas pusautomāts cilindriskām virsām, kuru maksimālais priekšmeta apdrukas diametrs ir 75mm, garums- 300mm, spēj apdrukāt līdz 350 apdrukas vienību stundā;
4) sešu krāsu karuselis ar maksimālo apdrukas laukumu 350X450mm, spēj apdrukāt līdz 60 apdrukas vienību stundā.

Kāds ir rezultāts? 
Pateicoties materiālam atbilstošai krāsai, kura drukas procesā tiek iespiesta dziļi auduma šķiedrās, apdruka ir elastīga un noturīga. 
Salīdzinājumā ar ofsetdruku, sietspiedes drukā iespējams panākt daudz piesātinātāku un spīdīgāku krāsu toni (UV tehnika un speciālas krāsas). Kā priekšrocību var minēt arī reljefa efektu, ka rodas, pateicoties uzklātajam biezajam krāsas slānim. 

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3 - 5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāka darba gadījumos var būt ilgāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas- ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām!

Ar sietspiedes tehnikā veiktajiem mūsu darbiem variet iepazīties drukas sadaļā

GEKA
+37167454505