Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Plotergriešana piedāvā iespēju izgriezt no līmplēves burtus, uzrakstus vai attēlus, ko izmanto līmēšanai uz taisnām un viegli izliektām vai ieliektām virsmām.

Kā tas notiek? 
Griezējploteris ir datu izvadiekārta, kura, apvienojot materiāla un griezējinstrumenta kustības, spēj uzzīmēt vai izgriezt no materiāla attēlus, kuri ir definēti ar līnijām. Strādājot ar līmplēvi, darba procesā tiek pārgriezta tikai līmplēve, bet tās pamatne satur kopā attēla elementus, neļaujot attēlam vai uzrakstam „izjukt”. Pēc izgriešanas liekās līmplēves daļas tiek atdalītas un attēls vai uzraksts, izmantojot speciālu pārnešanas plēvi, tiek uzlīmēts uz paredzētās virsmas.

Kam to izmanto? 
Automobiļu virsbūvēm, skatlogiem, izkārtnēm, informatīvajām plāksnēm utt.

Kādi ir nosacījumi? 
Maksimālais griešanas platums 1180 mm. Nav ieteicams censties izgriezt objektus, kuri ir mazāki par 8x8 mm, jo arī līmplēnves saķere ar pamatu šāda izmēra objektiem mazinās. 
Izgriezt iespējams tikai objektus, kuri izstrādāti vektoru formātā (Corel Draw,  AI Eps, PDF).

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Vinila plēves, kuras izmanto griešanai, pieejamas visdažādākajās krāsās, tās ir matētas, spīdīgas, metalizētas, caurspīdīgas, atstarojošas fluorescentas, hologrāfiskas. Pieejamas plēves ar dažādu garantēto noturību  (biežāk lietotājām tiek piemērota 2 līdz 7 gadu noturība). 
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3 - 5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāka darba gadījumos var būt ilgāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas - ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām.

Un vēl...
Jautājumu, ieteikumu, ideju vai šaubu gadījumā zvaniet vai brauciet pie mums – kopā ar speciālistiem mēs izdomāsim, palīdzēsim un gala rezultāts apmierinās gan jūs, gan jūsu klientus!

GEKA
+37167454505