Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Lāzergravēšana ir gravēšanas veids, kurā, pateicoties lāzera gaismas staram, tiek veiktas izmaiņas materiāla reljefā, izskatā un formā, kā rezultātā tiek panākts vēlamais efekts.

Kā tas notiek? 
Gravējamais vai griežamais materiāls tiek pakļauts lāzerstara iedarbībai, kā rezultātā tiek noārdīts materiāla virsējais slānis (griešanas gadījumā stars izlaužas cauri materiālam). 
Lai iekārta atpazītu uzdevumu, dizainu nepieciešams izstrādāt vektoros (formāts Corel Draw, AI Eps, PDF, u.c.).

Kam to izmanto? 
Lāzergravēšana ir ļoti pateicīgs gravēšanas veids, jo spēj apstrādāt visdažādākos materiālus: metālu, koku, keramiku, plastikātu, stiklu, organisko stiklu, akmeni, marmoru, gumiju, papīru, kartonu, ādu, audumu, kā aī organiskās lietas, piemēram, riekstus, olas utt.

Kādi ir nosacījumi? 
Gravēšanas iekārtu, kas paredzētas metāla priekšmetu gravēšanai, virsmas laukums ir 100x100mm. Iekārtām, kas paredzētas dažādu materiālu gravēšanai un griešanai, darba virsmas laukumi attiecīgi ir 640x400mm un 720x420mm. 
Gravēšana iespējama gan plakanas, gan cilindriskas un nedaudz koniskas virsmas priekšmetiem, kuru diametrs nepārsniedz 120mm (piemēram, glāzēm, krūzēm, vāzēm). 
Ar lāzergravieri iespējams ne tikai gravēt, bet aī izgriezt dažādas formas (piemēram, no plastikāta, organiskā stikla, kartona utt., ko pēc tam izmanto izkārtnēm, gaismas reklāmām, veido kartītes, ielūgumus utt.).
GEKAs rīcībā ir piecas lāzergravēšanas iekārtas. Trīs no tām specializētas metālu gravēšanā, divas- visu augstāk minēto materiālu gravēšanā un organiskā stikla, plastikāta, finiera, kartona un papīra griešanā.

Kāds ir rezultāts? 
Uz materiāla parādās vēlamais attēls. Ir materiāli, kuru gravējumu iespējams padarīt dziļāku un līdz ar to arī izteiksmīgāku, vairākas reizes laižot staru pāri vienai un tai pašai vietai.
Vadoties no materiāla, veiktā gravējuma dziļuma un vēlmēm, gravējumu iespējams iekrāsot Jums vēlamos toņos.

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Ar lāzerstara palīdzību gravēšanas laikā tiek noārdīts metāla virsējais slānis un nereti apakšā esošais metāls ir citādā krāsā. Tāpēc, lai pārliecinātos par gala rezultātu, pirms priekšmetu gravēšanas iesakām veikt testu un konsultēties ar mūsu gravēšanas speciālistiem.
Gludu virsmu gadījumos gravējums sanāk precīzi tāds pats kā maketā norādītais, nelīdzenu virsmu gadījumos gravējums deformējas.
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3-5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāku darba gadījumos var būt lielāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas- ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām!

Ar lāzergravēšanas iekārtas darbiem variet iepazīties, apskatot kā gravēšanas, tā dažādas apbalvojumu sadaļas, pievēršot uzmanību tām, kurās tiek noteikts, ka priekšmets izgatavots pēc speciāla klienta pasūtījuma.

GEKA
+37167454505