Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Vēsture

Viss aizsākās 1993.gadā, kad Gūrijam Bulle, tagadējam SIA „GEKA” valdes priekšsēdētājam, sporta kompleksā „Mūsa” bija jārīko kārtējais Eiropas Čempionāta posms autokrosā. Katru gadu organizatori sastapās ar apbalvojumu problēmu - tajā laikā Latvijā vien ražoja koka kausus un Eiropas nozīmes pasākumam šāda nacionāla veida apbalvojums nebija pieņemams. Iesēžoties savā automašīnā un dodoties Vācijas virzienā, kur kāds paziņa bija redzējis sporta kausu veikalu, radās doma- kāpēc gan neiemēģināt roku šajā biznesā? Tajā laikā apbalvojumu sagādāšana sporta spēļu organizatoriem sagādāja  ne mazums raižu. 
Un tā 1996. gadā, aizņemoties no savas mammas 200 LVL un pieliekot klāt savus 100 LVL, Gūrijs ar savu sudrabkrāsas Opel Omega devās Somijas virzienā, kur lauzītā angļu mēlē bija sarunājis nelielu kausu kravu. Atgriezās ar „līdz lūpai” piekrāmētu automašīnu, kuras saturs divu nedēļu laikā tika iztirgots. 
Primāri apbalvojumi tika novietoti mājas garāžā, kura pa ziemas laiku, lai metāla kausi nesarūsētu, tika sildīta ar elektriskajiem sildītājiem un kuras uzraudzīšanai tika rīkotas nakts dežūras. Turpat garāžā arī tika apkalpoti klienti un tas šķita visnotaļ pieņemami. Augot apjomiem un paplašinoties klientu lokam, no savas Līvānu tipa mājas istabas bija jāšķiras dēlam, kura istabā tika ierīkota noliktava, bet biroja vajadzībām tika pakārtota mājas bibliotēkas telpa. Saprotot, ka biznesam "ir smeķis", tika uzsākta mājas piebūve biroja un noliktavas vajadzībām. 
Šodien SIA GEKA ir struktūrvienība Rīgā, veikaliņš un darbnīca Bauskā.

 

Ko nozīmē "GEKA"? 

Pasaulē lielākā daļa uzņēmumu, īpaši Rietumeiropā, kas darbojas apbalvojumu uzņēmējdarbības jomā, ir ģimenes uzņēmumi. Šajā sakarā ir radies arī kompānijas nosaukums - GEKA - kas veidots no ģimenes locekļu un uzņēmējdarbības aizsācēju vārdu pirmajiem burtiem: „G” no Gūrijs, „E” no Edgars, „K” no Kristīne un „A” no Anda.

 

Vīzija

Konkurētspējīgs, mūsdienīgs, sociāli atbildīgs un uzticams uzņēmums saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem.

 

Misija

Būt vadošajam apbalvošanas un aktīva dzīvesveida piekritēju preču ražotājam un pakalpojumu sniedzējam Baltijā, kas savā darbībā gadsimtos uzkrātās tradīcijas apvieno ar modernām ražošanas tehnoloģijām. 
GEKAs darbinieku spēja uzņemties atbildību un augstais sniegums ir garantija uzņēmuma vislabākajai darbībai.

 

Raidījums "Ražots Latvijā", 2010.gads 

 

GEKA
+37167454505