Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Digitālā druka ir drukas tehnoloģija, ar kuras palīdzību iespieddarbi tiek veikti tieši no atbilstoši tehniskajām prasībām izveidota datora faila, neveicot nekādus papildu sagatavošanās darbus

Kā tas notiek? 
Informācija no faila tiek nosūtīta tieši uz digitālās drukas iekārtu

Kam to izmanto? 
Reklāmas vai prezentācijas materiālu izgatavošanai, kā arī apsveikuma kartīšu, diplomu, afišu izgatavošanai nelielos daudzumos. Ļoti piemērota mainīgu datu drukai, piemēram, gadījumos, kad nepieciešama personifikācija. 
Šīs tehnoloģijas priekšrocības ir arī salīdzinoši  īsi izpildes termiņi, laba kvalitāte, pieņemama cena un iespēja izmantot krāsainus un papīrus un viegli fakturētus papīrus.

Kādi ir nosacījumi? 
Izmantojamais papīra biezums ir biezums digitālajā drukā ir 80 – 350 g/m2.
Dizaina projektu digitālajai drukai jāiesniedz vai PDF, AI EPS vai CDR failu formātos, tekstiem jābūt konvertētiem par līknēm, fotoattēliem jābūt CMYK ar izšķirtspēju 300 DPI.

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Krāsu un kontrastu kvalitātes ziņā digitālajā tehnikā drukātie materiāli ir līdzvērtīgi ofseta drukai. Mūsdienu tehnoloģija ir attīstījusies tik tālu, ka ar digitālo druku foto kvalitāte ir panākta ļoti augstā līmenī. Tā piedāvā augstas izšķirtspējas attēlus. 
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3 - 5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāka darba gadījumos var būt ilgāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas- ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām.

Ar digitālajā drukā veiktajiem mūsu darbiem variet iepazīties drukas sadaļā!

GEKA
+37167454505