Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Piedāvājam izgatavot nozīmītes gan uz gatavām formas pamatnēm, izmantojot personalizētus logoprintus vai gravējumus, gan izgatavot nozīmītes, ordeņus un monētas pēc jūsu dizaina un vēlmēm. 

Nozīmītes, ordeņus un monētas pēc speciāla pasūtījuma gatavojam no misiņa, niķeļa vai vara, kas var tikt apstrādāts ar krāsām (mīksto un sintētisko emalju), var būt divu dimnesiju (2D) un trīs dimensiju (3D). Kā aizdare var būt "taurenītis", adatiņa, skrūve vai "tie-tack" (stiprinājums starp "taurenīti" un skrūvi un notur piespraudīti stingrāk nekā  taurenītis). 
Komplektā piedāvājam izgatavot ādas vai ādas imitācijas kastītes, kam uz vāka reljefspiedes tehnikā iespējams iespiest logotipu un, vadoties no vēlmēm, iekrāsot to zelta vai sudraba krāsā. Tāpat iespējama kārbiņu izgatavošana no koka. 
Jautājumos par īpašām, pēc Jūsu vēlmēm un dizaina gatavotām nozīmītēm, ordeņiem un monētām, lūgums sazināties ar mūsu pārdošanas projektu vadītāju Signi Šķepasti, tālrunis 67454505, GSM 26373347, e-pasts projekts@geka.lv

Ar pāris mūsu gatavotajiem paraugiem variet iepazīties, apskatot fotogrāfijas zemāk.  

GEKA
+37167454505