Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Mehāniskā gravēšana ir gravēšanas veids, kurā, izmantojot dažāda izmēra dimanta grieznīšus (vadoties pēc materiāla arī citus), tiek veiktas izmaiņas materiāla reljefā un izskatā, kā rezultātā tiek panākts vēlamais efekts.

Kā tas notiek? 
Vadoties no gravējamā materiāla un vēlamā rezultāta tiek piemeklēts atbilstošs grieznītis, tāpat tiek identificēts, kurai mehāniskās gravēšanas iekārtai darbs būs „pa spēkam”- GEKAs rīcībā ir divas, katra ar savu specifiku. Tās ir saistītas ar datoru, kas dod iespēju izstrādāt jebkāda veida un sarežģītības dizainu un pārnest to uz gravējamo materiālu. Šāda saistība garantē maksimālu precizitāti un vislabāko rezultātu. 
Lai iekārta atpazītu uzdevumu, dizainu nepieciešams izstrādāt vektoros (Corel Draw, AI Eps, PDF u.c.) .

Kam to izmanto? 
Viena no mūsu rīcībā esošajām specializējas uz metāliem, otra strādā ar metālu, koku, akmeni, plastikātu un organisko stiklu.

Kādi ir nosacījumi? 
Mehāniskā gravēšana iespējama tikai plakanās virsmās. 
GEKAs rīcībā ir divas mehāniskās gravēšanas iekārtas. Vienai no tām kopējās iekārtas darba virsmas laukums ir 30.5 x 23 cm – lielāka izmēra priekšmetus uz šīs mašīnas nav iespējams iegravēt, jo to nepieļauj tehniskās iespējas, proti, tos nav iespējams ievietot gravējamajā mašīnā. Šī iekārta vislabāk tiek galā ar  metāla izstrādājumiem.  
Otras iekārtas- frēzes - darba virsmas laukums ir 80x125cm. Pateicoties tās tehniskajām iespējām, tā ne tikai gravē metālu, koku, akmeni, plastikātu un organisko stiklu, bet spēj to arī piegriezt jebkādā izmērā un formā un veikt tajos dažādus griezumus, piemēram, izgriezt dažādu formu caurumus.

Kāds ir rezultāts? 
Rezultātā veidojas jums vēlamā forma un/vai „reljefs”

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Pēc metālu gravēšanas ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar metāla putekļiem un „izgravētajām daļām”, jo tās ir ļoti smalkas, mazas un asas. Mūsu speciālisti priekšmetu tīrīšanai pēc gravēšanas parasti izmanto gumijas cimdus un otiņas. Nekādā gadījumā tas netiek darīts ar papīra salvetēm un ātrām kustībām, jo tādā gadījumā materiālu var ļoti ātri un viegli sabojāt.   
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3 - 5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāka darba gadījumos var būt ilgāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas- ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām!

Ar mehāniskās gravēšanas darbiem variet iepazīties, apskatot kā gravēšanas, tā dažādas apbalvojumu sadaļas, pievēršot uzmanību tām, kurās tiek noteikts, ka priekšmets izgatavots pēc speciāla klienta pasūtījuma

GEKA
+37167454505