Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 
Image Pasniegtas Dobeles novada Jauniešu gada balvas 2012

2013.gada 11. janvārī notika Dobeles novada Jauniešu gada balvas 2012 pasniegšanas ceremonija, uz kuru pulcējās aptuveni simts jaunieši un jauniešu draugi – cilvēki, uzņēmumi un organizācijas –, kas labvēlīgi ietekmējuši jauniešu dzīvi novadā. To organizēja Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs (DJIVC) sadarbībā ar Dobeles Jauniešu domi (DJD) un novada pašvaldību.

Balvu pēc DJD jaunietes Veronikas Bargatinas skices izveidoja SIA “GEKA”. Novembrī un decembrī notika aktīva balsu vākšana visā novadā, lai, apkopojot anketēšanas rezultātus, noskaidrotu, kurš ir labākais katrā nominācijā, kas kopumā bija desmit. Par nominācijas vai atzinības raksta piešķiršanu lēma arī īpaši veidota žūrijas komisija, kurā darbojās DJIVC darbinieki un jaunieši.

Par personīgo ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā un patriotiskajā audzināšanā DJIVC balvu ieguva Latvijas Kristīgo skautu 181.vienības vadītājs Edgars Gaigalis.

Nominācijā „Jauniešiem draudzīgākais medicīnas darbinieks” balvu saņēma Dobeles Valsts ģimnāzijas medmāsa Inta Dēliņa, kas ir īpaši atsaucīga, rūpējoties par jauniešu veselību.

Nominācijā „Jaunietim draudzīgākais uzņēmums” par finansiāli, materiāli un visādi citādi atbalsta sniegšanu dažāda veida jauniešu aktivitātes Dobeles novadā balvu saņēma A/s „Dobeles dzirnavnieks”.

Balvu „Jaunietim draudzīgākais deputāts” saņēma deputāte, Izglītības pārvaldes metodiķe, ķīmijas skolotāja Sarmīte Dude, kura atbalsta jauniešu idejas un ir ieinteresēta jauniešu dzīvē novadā.

Balvu “Īstens jaunatnes darbinieks” saņēma DJIVC jaunatnes lietu speciāliste Inita Neimane - cilvēks, kurš visvairāk sadarbojas ar jauniešiem un velta savu laiku, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti.

Nominācijā „Jauniešu populārākā atpūtas vieta” balvu ieguva DJIVC, kas, jauniešuprāt, ir vieta, kurā ir iespēja daudzveidīgi pavadīt brīvo laiku, piedaloties dažādās aktivitātes, iniciatīvās un pasākumos, kas saistīti ar veselību.

Balvu „Gada jauniešu neformālā grupa” ieguva mūzikas grupa „The Parts”.

Nominācijā „Gada jauniešu organizācija” balvu saņēma DJD, kas, pēc jauniešu domām, visvairāk attīstījusies, piedalījusies dažādos projektos un organizējusi pasākumus jauniešiem.

Balvu nominācijā „Gada brīvprātīgais jaunietis” ieguva Dobeles Jauniešu domes prezidente, kurā brīvprātīgi un bez atlīdzības iegulda savu darbu un brīvo laiku, lai palīdzētu citiem.

Par aktīvu iesaistīšanos dažādu jauniešu pasākumu organizēšanā un to, ka ir piemērs citiem jauniešiem, nominācijā „Jaunietis jaunietim” balvu ieguva Aivis Majors.

Pasākuma dalībniekus ar savu uzstāšanos priecēja gan pašmāju jaunieši – čellistu trio, Edvards Tensons (saksafons), Xeny Dance Studio, dpkn deju studija, gan ciemiņi – robots Vadims un dziedātāja Samanta Tīna.

Piedāvājam nelielu ieskatu no apbalvošanas ceremonijas

GEKA
+37167454505