Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 
Image Mūsdienu Latvijas garšas galvenā balva

Par TV šova "Mūsdienu Latvijas garša" labāko pavāru atzīts "Ladigs cafe" un "Ostas skati"  šefpavārs Ilmārs Ladigs, kurš savā īpašumā ieguva galveno balvu, kas sarūpēta GEKā. 

"Mūsdienu Latvijas garšas"  finālā par meistara titulu cīnījās četri no deviņiem vislabākajiem Latvijas šefpavāriem: Ingmārs Ladigs, Svetlana Riškova, Valters Zirdziņš un Artūrs Freibergs. 
Noslēguma raidījumā pavāriem vieniem pašiem bez savas komandas līdzdalības 20 minūšu laikā bija jāparāda sava mūsdienu Latvijas garša no iepriekš nezināmiem produktiem. Visiem tika dots viens uzdevums - no četriem komponentiem (vēži, brūklenes, puķkāposts un kazas siers) izveidot uzkodas.
Procesu pavadīja spairgas žūrijas diskusijas, īpaši par Sveltkanas un Ingmāra prasmēm, kas atšķīrās, žūrijas vārdiem izsakoties, mikroskopiski. Taču filāmā par labāko tika atzīts Ingmārs Ladigs, kurš atzina, ka "šis tituls man uzliek vēl lielāku atbildību censties Latvijas garšu nest pasualē un ar platu muti stāstīt, cik labs ir tas, ko ēdam, un cik feini cilvēki esam!" 

GEKA
+37167454505