Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 
Image Tēvu diena 2013

Šā gada 7.septembrī Rīga tika pieskandināta ar tētu un bērnu saucieniem, jo plaši tika atzīmēta Tēvu diena, ko rīkoja fonds "Mammām un Tētiem" un ģimeņu organizācija mammamuntetiem.lv.  

Pasākums sākās ar pirmo tētu un bērnu gājienu “Lepns, ka esmu tēvs!”, kurā piedālījās aptuveni 2000 dalībnieku un kas sākās pie Brīvības pieminekļa. Gājiens noslēdzās kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014”, kur bērniem un vecākiem bija paredzētas muzikālas, mākslinieciskas, atraktīvas un sportiskas izklaides. Mums patiess prieks, ka tie mazie ķipari un tēti, kuri nodevās futbola spēlei, savā īpašumā ieguva medaļas no mums, GEKAs! 

Tēvu dienā ar muzikālo priekšnesumu piedalījās Ufo ar dēlu Franci, bērnu popgrupa “Kukaiņi” un Vineta Elskne ("Lady Sweet"), "DK Dance", "Show Dance", seno deju grupa "Ballare", varēja vērot senās ķīniešu cīņas mākslas ušu paraugdemonstrējumus un atklāto ušu nodarbību. Tāpat bērni ar tētiem varēja uzmeistarot savām rokām atstarotājus, interesantus mūzikas instrumentus no sadzīves lietām, apsveikuma kartītes, kartona mašīnas, sapīt no dabas materiāliem laimes grabulīšus, apgleznot laimes pogas, kā arī piedalīties vēl daudz un dažādās aktivitātēs. Paralēli visām darbnīcām varēja pielikt savu roku tētu - bērnu kopgleznai "Drosme", kuras tapšanu vadīja grafiti mākslinieki, kā arī apgleznot savu ķermeni un uzzīmēt sev Tēva dienas “tetovējumu”.
Fotogrāfijas publicētas sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv  

Esam lepni par saviem tētiem un tiekamies jau nākamgad! 

GEKA
+37167454505