Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 
Image Latvijas Stila un modes balvas 2011

5. martā restorānā „Ciro's Pomodoro” tirdzniecības centrā „Galleria Riga” Baltijas modes federācijas organizētās, ikgadējās „Latvijas Stila un Modes Balvu 2011” pasniegšanas ceremonijas laikā tika noskaidrotas aizvadītā gada stilīgākās personības Latvijā.

Balvas mērķis ir katru gadu apbalvot labākos no labākajiem modes industrijā, kā arī stilīgākos TV, teātra un šova biznesa zvaigznes, kas iet kopsolī ar modi. Šī balvu pasniegšana bija septītā projekta pastāvēšanas vēsturē. Latvijas Stila un Modes balvas 2011 laureāti ir:

Stilīgākais aktieris: Ivars Krasts, Jaunais Rīgas teātris

Stilīgākā aktrise: Regīna Razuma, Jaunais Rīgas teātris

Stilīgākā dziesmu izpildītāja: Agnese Rakovska (Triānas parks)

Stilīgākais dziesmu izpildītājs: Markus Riva

Stilīgākā mūziķu grupa: Instrumenti

Stilīgākā TV vadītāja: Anita Altmane, TV3, Ievas pārvērtības

Stilīgākais TV vadītājs: Jānis Strapcāns, TV3, Kinomānija

Modes Veikals ar interesantāko koncepciju, kas tika atvērts 2011. gadā: ZoFa (Antonijas iela 22,Rīga)

Gada debija modes jomā: Inese Krūmiņa (zīmols Sockbox)

Gada modes mākslinieks: Alie Trautmane (zīmols Narciss)

2011. gada Latvijas Stila un Modes balvu pasniegšanas ceremonijas laureāti pēc tradīcijas publiskai atzinībai par apliecinājumu saņēma statueti, kas simbolizē stila un modes vienotību („Morozov & Son” dizains kompānijas „GEKA” izpildījumā).

Ceremonijas laikā tika pasniegtas arī vairākas speciālās balvas. Speciālo balvu no žurnāla „L’Officiel Latvija” žurnāla galvenā redaktore Jeļena Vlasova pasniedza kostīmu māksliniecei Kristīnei Pasternakai par stilīgākajiem teātra kostīmiem - operai „Seviļas bārddzinis”. Speciālo balvu no portāla „Delfi” saņēma TV-vadītāja Ketija Dombrovska, kuru portāla lasītāji speciali organizētajā balsošanā noteica kā stilīgāko personību starp visu nomināciju kandidātiem. Ceremonijas tradicionālā balva „Par ieguldījumu Latvijas modes attīstībā” Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova pasniedza modes māksliniecei Žanetei Auziņai. Balva „Par ieguldījumu projekta „Latvijas Stila un Modes balvas” attīstībā” tika pasniegta TV-kanāla „LNT” kreatīvajam direktoram Nikam Volmāram kā šī projekta televīzijas producentam.

Kandidātus nominācijās vērtēja speciālā žūrija, kuras sastāvā šogad bija glancēto žurnālu galvenie redaktori un modes redaktori, pazīstami fotogrāfi un žurnālisti: Anita Altmane (žurnāla „JOY” modes redaktore), Ieva Čečina (žurnāla „Santa” modes redaktore), Jānis Deināts (fotogrāfs), Olga Kolotova (žurnāla „L`Officiel Latvija” modes redaktore), Sergejs Kondrašins (fotogrāfs), Santa Kristiāna Zamuele (žurnāla „Cosmopolitan” galvenā redaktore), Marks Ļitvjakovs (fotogrāfs), Jānis Mednis (fotogrāfs), Sandris Metuzāls (žurnāla „FHM” galvenais redaktors), Tata Ņevskaja („Delfi” modes un skaistuma redaktore), Marija Rudakova (žurnāla „Lilit.ru” modes un skaistuma redaktore), Jūlija Rumjanceva (žurnāla „VIP Lounge” modes redaktore), Maija Silova (modes eksperte), Aija Simsone (žurnāla „Pastaiga” izdevēja), Deniss Ševeļovs (modes bloggeris) un Jeļena Vlasova (žurnāla „L`Officiel Latvija” galvenā redaktore).

Balvas mērķis ir katru gadu apbalvot labākos no labākajiem modes industrijā, kā arī stilīgākos TV, teātra un šova biznesa zvaigznes, kas iet kopsolī ar modi. Šī balvu pasniegšana bija septītā projekta pastāvēšanas vēsturē. 

GEKA
+37167454505