Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 
Image Balva Latvijas izcilākajai personībai 2012

Sestdien, 29.septembrī Junior Chamber International (JCI) Latvia TOYP ceremonijas ietvaros māmiņalgu iniciatoru un alternatīvās izglītības veicinātāju tukumieti Reini Ziļevu nosauca par 2012. gada izcilāko personību, ziņo JCI Latvia. Reinis ir Latvijas Vecāku kustības dibinātājs un Tukuma novada pamatskolas „Dzīvā skola” vadītājs, kurš nesavtīgi cīnījies par Latvijas vecāku un bērnu interesēm.

Gulbenē notikušā JCI Latvia Nacionālā kongresa 2012 “Domāšana ar pievienoto vērtību” ietvaros GEKAs sarūpēto apbalvojumu Reinim Ziļevam pasniedza JCI Latvia 2012. gada Nacionālā Prezidente Silva Dolmane un JCI Viceprezidents Eiropā Robbert van Waart. Ceremonijā piedalījās visi JCI Ziemeļvalstu Nacionālie Prezidenti.

R. Ziļeva sabiedriskā darbība kopš 2003. gada ir ierosinājusi vairākas nozīmīgas pārmaiņas: 2004. gadā kopā ar citiem aktīviem vecākiem Reinis bieži devās uz Latvijas valdības māju, lai panāktu, ka strādājošajiem vecākiem valsts maksā tā saucamo „māmiņalgu”, arī turpmāk viņš ir aktīvi aizstāvējis vecāku un bērnu intereses gan kā Vecāku Kluba biedrs, gan tagad kā Latvijas Vecāku kustības dibinātājs. Tāpat Reinis ir stāvējis pie Lielās Talkas šūpuļa un rosinājis CSDD aizsākt atstarotāju dalīšanas akcijas.

Pirmo reizi Latvijā JCI izcilas personības apbalvoja 2004.gadā. Kultūras jomā apbalvoja Latvijas Nacionālās Operas diriģentu Andri Nelsonu, politikas, tieslietu un valsts pārvaldes jomā balvu saņēma tā laika Ministru prezidenta biroja vadītājs Viesturs Silenieks, savukārt ētikas un vides jomā toreiz apbalvoja raidījuma „Kas notiek Latvijā” vadītāju Jāni Domburu.

JCI izcilas personības, kas sasniegušas ievērojamus un sabiedrībai nozīmīgus panākumus, pasaulē meklēja un apbalvoja jau pagājušā gadsimta 50. gados. Starp balvas saņēmējiem ir daudzi pasaulē pazīstami cilvēki – Elviss Preslijs, Džons Kenedijs, Džekijs Čans un daudzi citi. Kopš 1983. gada šī tradīcija ir ieguvusi nosaukumu The Outstanding Young Persons (TOYP) un apbalvošana starptautiskā līmenī notiek katru gadu JCI pasaules kongresa laikā.

Fotogrāfijā redzams balvas ieguvējs Reinis Ziļevs un JCI Latvia 2012. gada Nacionālā Prezidente Silva Dolmane

Vairāk informācijas par organizāciju JCI atradīsiet zem saites jci.lv 

GEKA
+37167454505