Lietotājs:
Lietotājs
Parole
IEIET
IZIET
0 pirkumi (0.00 EUR)
Meklēt
Aizmirsi paroli? Reģistrēties Jums piešķirtā atlaide: 
Image ZZ Čempionāta medaļas - mūsu darbiņš!

Šā gada 26.maijā Rīgā finišēja vērienīgais sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāts 2012, kas uz finālu pulcēja pie 4000 skolēnu no 55 Latvijas pilsētām un novadiem, un kuram par godu mums tika uzticēts sarūpēt medaļas.

ZZ Čempionāta fināls sākās ar gājienu no Brīvības pieminekļa līdz Esplanādei un lāpas iedegšanu. Par iespēju iekļūt finālā kopš šā gada sākuma cīnījās vairāk nekā 1900 klases, kas kopumā ir ap 48 000 skolēnu. Pēc pusfināliem finālā iekļuva 138 klases un katrai tika izveicīgākās, oriģinālākās vai draudzīgākās klases statuss. 

Sirsnīgi sveicam ZZ Čempionāta uzvārētājus un zelta medaļas ieguvējus: Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas 5b klasi, Bauskas Valsts ģimnāzijas 8a klasi un Saldus Profesionālās vidusskolas 11 2g. klasi. Sudraba kaluma medaļas ieguva Bauskas sākumskolas 5b klase, Kuldīgas Centra vidusskokas 8b un Madonas Valsts ģimnāzijas 11c klase. Savukārt trešo godpilno vietu ieguva Rojas vidusskolas 5a klase, Mežciema pamatskolas 8a un Smiltenes ģimnāzijas 11b klase. 

Sveicam visus finālistus un godalgoto vietu ieguvējus ar foršajām medaļām, kas ir GEKAs sarūpētas! Lai labi kalpo un rada prieku arī ikdienā! 

foto: foto.tele2.lv

GEKA
+37167454505