User:
User
Password
Log in
Log out
0 Shopping (0.00 EUR)
Search
Forgot password? Register Jums piešķirtā atlaide: 

Kas tas ir? 
Tampodruka ir apdrukas veids, kurā, iemērcot silikona tamponu tintē un pārnesot to uz priekšmeta virsmu, veidojās vēlamais nospiedums.

Kā tas notiek? 
Pateicoties tam, ka attēls vispirms tiek pārnests uz silikona tampona, tampodrukas tehnikā iespējams apdrukāt priekšmetus ar izliektu, ieliektu un nelīdzenu virsmu. Kā drukas forma tiek izmantota metāla klišeja, kas pārklāta ar fotopolimēra slāni. Tāpat kā sietspiedes tehnikā, krāsas tiek drukātas secīgi viena pēc otras un katra iepriekšējā pirms nākošās drukāšanas tiek nožāvēta.

Kam to izmanto? 
Tampodruka piemērota ieliektām un izliektām virsmām. No materiāliem to izmanto stikla, keramikas, ādas, koka, metāla, papīra virsmām un dažādiem plastikātiem (izņemot polietilēnu un dažus polopropilēna veidus).

Kādi ir nosacījumi? 
Apdrukājamais laukums atkarīgs no iekārtas maksimālajām iespējām un virsmas formas. Parasti par maksimālo apdrukas laukumu tiek pieņemta ½ no virsmas izliekuma diametra. 
Maksimālais iespējamais apdrukas laukums ir 45X75mm, tomēr uz katra priekšmeta tas ir atšķirīgs, jo atkarīgs no priekšmeta diametra, virsmas sfēriskā izliekuma, kā arī no specifiskās formas īpatnībām.
Stikla, keramikas, metāla izstrādājumi pēc apdrukas tiek apstrādāti 140°-200° temperatūrā speciāli tam pielāgotās krāsnīs. 
Mēs saviem klientiem piedāvājam divu krāsu tampodrukas iekārtu (maksimālais apdrukas laukums 75X50mm, līdz 500 apdrukas vienībām stundā) un četru krāsu tampodrukas pusautomātu (maksimālais apdrukas diametrs 75mm, līdz 300 apdrukas vienībām stundā).
Lai iekārta atpazītu uzdevumu, dizainu nepieciešams izstrādāt vektoros (formāts Corel Draw,  AI Eps, PDF, u.c.).

Ko vēl vajadzētu zināt? 
Uz plastikāta, koka un ādas izstrādājumiem krāsa maksimālo noturību sasniedz pēc 3-5 dienām. 
Pasūtījumu izpildes termiņš ierasti ir 3 - 5 darba dienas no maketa saskaņošanas, sarežģītāka darba gadījumos var būt ilgāks. Taču ņemiet vērā, ka katru reizi mēs vadāmies pēc situācijas- ja varam izgatavot ātrāk, tad to arī darām.

Ar tampodrukā veiktajiem mūsu darbiem variet iepazīties drukas sadaļā

GEKA
+37167454505